Na innych stronach kulinarnych jestem też pod nickiem kuchareczka221.

Odp: Gotujmy z Nagrodami

Z ostatnich nagród zamówiłam czarny garnek który otrzymałam w ubiegłym tygodniu.Jest bardzo ładny a właściwie byłby..W części przykrywającej ma trzy odpryski w miejscu gdzie " wmontowano uszy" przy jednym uchu są dwa odpryski a przy drugim jeden...Chciałam zapytać czy ktoś z Was też miał takiego pecha czy tylko ja..nie są to jakieś wielkie odpryski ale niestety widoczne.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Dzisiaj dostałam zamówione miseczki za które bardzo dziękuje.Chciałam tylko zapytać czy przy miseczkach jest błędny opis czy dostałam nie te miseczki .Przy miseczkach jest opis''Zestaw 3 misek z miarką

Trzyczęściowy zestaw misek kuchennych. Bardzo wygodne w użyciu dzięki różnym pojemnościom i praktycznej wylewce. W zestawie jest także miarka.'' miseczki dostałam z miarką ale dwie nie trzy.

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

http://allegro.pl/zestaw-do-dekoracji-wykrawacze-torty-ciasta-32el-i2980682329.html

Odp: Chwalimy się;

Ja również dołączę do gratulacji dla obydwu Pań.Gratuluję wygranych książeczek.

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

Pani Edytko jakoś nie kojarzę sobie początków Pani mimi65 ale za co 2 ,3 , i 1 ostrzegła "gdzie dodaje się np. vegetty bądź aromaty do ciast oceniam negatywnie" więc może trzeba się bać.

Odp: Pytanie natury zasadniczej.

najwyrazniej mimi65 zaczęła swoje kryteria testować na mnie wiem że moje przepisy nie są jakieś szczególne bo całe życie jestem zmuszona przygotować coś z niczego ale przepisy i zdjęcia które tu wstawiam są moje nikomu nie podkradam myślę że nie jedna z Pań których umiejętności cicho podziwiam (nie będę wymieniać bo jest ich bardzo dużo) przeglądała moje przepisy i żadna nie postawiła mi 1albo 2 czy 3 zwyczajnie albo nie dostaję oceny bo na nią nie zasłużyłam albo oceniają dobrze natomiast mimi65 ocenia składniki w przepisie np przyprawę kuchenną bez względu na Twoje oceny i tak myślę że każdy będzie stosował przyprawy wg swojego uznania przynajmniej ja Nie piszę komentarzy pod Waszymi przepisami i nie dyskutuję bo niektórych składników Waszych potraw ani przypraw nie widziałam na oczy i pewnie ich nie zobaczę bo mnie na nie zwyczajnie nie stać a cieszę się że mogę podziwiać Wasze wspaniałe potrawy a Wy pozwalacie mi wstawiać przepisy takie jakie mam dziękuję i pozdrawiam

Odp: Konkurs TEFAL - zapraszamy!

Ależ utalentowani są użytkownicy tej stronki.Bardzo fajne.Tylko że większość dusz artystycznych robi tylko frytki a frytownica ma jak tu wyczytałam wiele możliwości.No i wczytując się w teksty sporo jest już posiadaczami frytownicy .Tym lepiej dla niemających bo może to jak piszą uczestnicy szanowna komisja wezmie to pod uwagę.Oczywiście żartowałam.

Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

''dodatkowe punkty będą przyznawać redaktorzy na wniosek moderatorów'' i '' albo będą to kategorie bardziej wymagające, takie jak np. dania kuchni tajskiej - które wymagają użycia droższych produktów i przypraw'' ja jestem już stara i głupia nie potrafię za wiele i dlatego nie powinnam nawet zabierać głosu ale przeanalizowałam to co napisała Pani Tit. Mieszkam na wsi i do byle jakiego marketu mam około 20 km i jest w nim dużo mniej "wynalazkowych" produktów spożywczych niż w markecie oddalonym o następne 20km.Niby ten sam market a jednak.Więc o daniach kuchni tajskiej czy jakiejś tam nie ma mowy. A w prywatnych sklepikach o niektórych przyprawach nawet nie słyszeli z miłym uśmiechem mówią '' a sól i pieprz pani nie wystarczy ''. No i najzwyczajniej mnie nie stać na takie przyprawy. Może to ja tylko mieszkam na takim zadupiu i jestem niezamożna ale jeśli też mają tak inne osoby to premiowanie takiej kategorii dla nich będzie pewnie krzywdzące bo nigdy się na nią nie załapią.Więc bogaci górą. Co do wniosków moderatorów po prostu przyjdzie zaufać iż będą obiektywni. Chociaż i tak myślę że jakiś początkujący kucharz a zarazem fotograf nieprędko zdobędzie no nie wiem jak to nazwać zaufanie czy wiarygodność. A co do nagród to są bardzo fajne tyle że wprowadzą trochę zamętu na stronie i dołożą pracy dosłownie każdemu. Ale zapewne warto i myślę że będzie uczciwie. Przepraszam że tak dużo i pewnie bez sensu .